videofilm nitar

Oppdatert 09.12.2018
A+ A A-

Terminlista 2018/19 for GET-ligaen er klar

Terminlista 2018/19 for GET-ligaen er klar Foto: Frank Tverran

Da er terminlista for sesongen 2018/19 klar for GET-ligaen. Ringerike Panthers både begynner og avslutter på bortebane, men det går ikke lang tid mellom hver hjemmekamp. Her blir det mye å glede seg til. Den 13. september er første hjemmekamp med Sparta Sarpsborg på besøk.

 

Terminlista

DatoStartStedHjemmelag Bortelag
08.09.2018 16:00 Askerhallen Frisk Asker Elite   Ringerike
09.09.2018 17:00 Furuset Forum Vålerenga Elite   Lillehammer Elite
11.09.2018 18:30 Stjernehallen Stjernen Elite   Sparta Sarp Elite
11.09.2018 18:30 CC-Amfi Storhamar Elite   Stavanger Ishockeyklubb
13.09.2018 18:00 DNB Arena Stavanger Ishockeyklubb   Manglerud Star Elite
13.09.2018 18:30 Stjernehallen Stjernen Elite   Storhamar Elite
13.09.2018 18:30 Sjongshallen Ringerike   Sparta Sarp Elite
13.09.2018 18:30 Kristins Hall Lillehammer Elite   Frisk Asker Elite
15.09.2018 16:00 Sparta Amfi Sparta Sarp Elite   Lillehammer Elite
16.09.2018 17:00 Askerhallen Frisk Asker Elite   Vålerenga Elite
16.09.2018 17:00 CC-Amfi Storhamar Elite   Ringerike
16.09.2018 17:00 Manglerud ishall Manglerud Star Elite   Stjernen Elite
18.09.2018 18:30 Stjernehallen Stjernen Elite   Stavanger Ishockeyklubb
18.09.2018 18:30 Sjongshallen Ringerike   Manglerud Star Elite
18.09.2018 18:30 Kristins Hall Lillehammer Elite   Storhamar Elite
18.09.2018 18:30 Furuset Forum Vålerenga Elite   Sparta Sarp Elite
20.09.2018 18:00 DNB Arena Stavanger Ishockeyklubb   Ringerike
20.09.2018 18:30 Sparta Amfi Sparta Sarp Elite   Frisk Asker Elite
20.09.2018 18:30 CC-Amfi Storhamar Elite   Vålerenga Elite
20.09.2018 18:30 Manglerud ishall Manglerud Star Elite   Lillehammer Elite
23.09.2018 17:00 Sjongshallen Ringerike   Stjernen Elite
23.09.2018 17:00 Kristins Hall Lillehammer Elite   Stavanger Ishockeyklubb
23.09.2018 17:00 Furuset Forum Vålerenga Elite   Manglerud Star Elite
23.09.2018 17:00 Askerhallen Frisk Asker Elite   Storhamar Elite
27.09.2018 18:00 DNB Arena Stavanger Ishockeyklubb   Vålerenga Elite
27.09.2018 18:30 CC-Amfi Storhamar Elite   Sparta Sarp Elite
27.09.2018 18:30 Manglerud ishall Manglerud Star Elite   Frisk Asker Elite
27.09.2018 18:30 Stjernehallen Stjernen Elite   Lillehammer Elite
29.09.2018 16:00 Furuset Forum Vålerenga Elite   Stjernen Elite
29.09.2018 16:00 Askerhallen Frisk Asker Elite   Stavanger Ishockeyklubb
29.09.2018 16:00 Sparta Amfi Sparta Sarp Elite   Manglerud Star Elite
30.09.2018 17:00 Kristins Hall Lillehammer Elite   Ringerike
02.10.2018 18:00 DNB Arena Stavanger Ishockeyklubb   Sparta Sarp Elite
02.10.2018 18:30 CC-Amfi Storhamar Elite   Manglerud Star Elite
02.10.2018 18:30 Stjernehallen Stjernen Elite   Frisk Asker Elite
02.10.2018 18:30 Sjongshallen Ringerike   Vålerenga Elite
04.10.2018 18:30 Manglerud ishall Manglerud Star Elite   Stavanger Ishockeyklubb
04.10.2018 18:30 CC-Amfi Storhamar Elite   Stjernen Elite
04.10.2018 18:30 Sparta Amfi Sparta Sarp Elite   Ringerike
04.10.2018 18:30 Askerhallen Frisk Asker Elite   Lillehammer Elite
06.10.2018 16:00 Kristins Hall Lillehammer Elite   Vålerenga Elite
06.10.2018 16:00 Sparta Amfi Sparta Sarp Elite   Stjernen Elite
06.10.2018 16:00 DNB Arena Stavanger Ishockeyklubb   Storhamar Elite
07.10.2018 17:00 Sjongshallen Ringerike   Frisk Asker Elite
11.10.2018 18:30 Furuset Forum Vålerenga Elite   Frisk Asker Elite
11.10.2018 18:30 Kristins Hall Lillehammer Elite   Sparta Sarp Elite
11.10.2018 18:30 Sjongshallen Ringerike   Storhamar Elite
11.10.2018 18:30 Stjernehallen Stjernen Elite   Manglerud Star Elite
13.10.2018 16:00 DNB Arena Stavanger Ishockeyklubb   Stjernen Elite
13.10.2018 16:00 Sparta Amfi Sparta Sarp Elite   Vålerenga Elite
14.10.2018 17:00 Manglerud ishall Manglerud Star Elite   Ringerike
14.10.2018 17:00 CC-Amfi Storhamar Elite   Lillehammer Elite
18.10.2018 18:00 Sjongshallen Ringerike   Stavanger Ishockeyklubb
18.10.2018 18:30 Askerhallen Frisk Asker Elite   Sparta Sarp Elite
18.10.2018 18:30 Furuset Forum Vålerenga Elite   Storhamar Elite
18.10.2018 18:30 Kristins Hall Lillehammer Elite   Manglerud Star Elite
20.10.2018 16:00 Manglerud ishall Manglerud Star Elite   Vålerenga Elite
20.10.2018 18:00 DNB Arena Stavanger Ishockeyklubb   Lillehammer Elite
21.10.2018 17:00 Stjernehallen Stjernen Elite   Ringerike
21.10.2018 17:00 CC-Amfi Storhamar Elite   Frisk Asker Elite
23.10.2018 18:30 Sparta Amfi Sparta Sarp Elite   Storhamar Elite
23.10.2018 18:30 Manglerud ishall Manglerud Star Elite   Frisk Asker Elite
23.10.2018 18:30 Furuset Forum Vålerenga Elite   Stavanger Ishockeyklubb
23.10.2018 18:30 Kristins Hall Lillehammer Elite   Stjernen Elite
25.10.2018 18:00 DNB Arena Stavanger Ishockeyklubb   Frisk Asker Elite
25.10.2018 18:30 Sjongshallen Ringerike   Lillehammer Elite
25.10.2018 18:30 Stjernehallen Stjernen Elite   Vålerenga Elite
25.10.2018 18:30 Manglerud ishall Manglerud Star Elite   Sparta Sarp Elite
27.10.2018 16:00 DNB Arena Stavanger Ishockeyklubb   Sparta Sarp Elite
28.10.2018 17:00 Manglerud ishall Manglerud Star Elite   Storhamar Elite
28.10.2018 17:00 Askerhallen Frisk Asker Elite   Stjernen Elite
28.10.2018 17:00 Furuset Forum Vålerenga Elite   Ringerike
01.11.2018 18:00 DNB Arena Stavanger Ishockeyklubb   Manglerud Star Elite
01.11.2018 18:30 Stjernehallen Stjernen Elite   Storhamar Elite
01.11.2018 18:30 Sjongshallen Ringerike   Sparta Sarp Elite
01.11.2018 18:30 Kristins Hall Lillehammer Elite   Frisk Asker Elite
03.11.2018 16:00 Askerhallen Frisk Asker Elite   Vålerenga Elite
03.11.2018 16:00 Sparta Amfi Sparta Sarp Elite   Lillehammer Elite
04.11.2018 17:00 CC-Amfi Storhamar Elite   Ringerike
04.11.2018 17:00 Manglerud ishall Manglerud Star Elite   Stjernen Elite
15.11.2018 18:30 Sjongshallen Ringerike   Stjernen Elite
15.11.2018 18:30 Kristins Hall Lillehammer Elite   Stavanger Ishockeyklubb
15.11.2018 18:30 Furuset Forum Vålerenga Elite   Manglerud Star Elite
15.11.2018 18:30 Askerhallen Frisk Asker Elite   Storhamar Elite
17.11.2018 18:00 Kristins Hall Lillehammer Elite   Storhamar Elite
18.11.2018 16:00 Stjernehallen Stjernen Elite   Stavanger Ishockeyklubb
18.11.2018 17:00 Sjongshallen Ringerike   Manglerud Star Elite
18.11.2018 17:00 Furuset Forum Vålerenga Elite   Sparta Sarp Elite
20.11.2018 18:00 DNB Arena Stavanger Ishockeyklubb   Ringerike
20.11.2018 18:30 Sparta Amfi Sparta Sarp Elite   Frisk Asker Elite
20.11.2018 18:30 CC-Amfi Storhamar Elite   Vålerenga Elite
20.11.2018 18:30 Manglerud ishall Manglerud Star Elite   Lillehammer Elite
22.11.2018 18:30 Furuset Forum Vålerenga Elite   Lillehammer Elite
22.11.2018 18:30 Askerhallen Frisk Asker Elite   Ringerike
22.11.2018 18:30 CC-Amfi Storhamar Elite   Stavanger Ishockeyklubb
23.11.2018 18:30 Sparta Amfi Sparta Sarp Elite   Stjernen Elite
24.11.2018 16:00 DNB Arena Stavanger Ishockeyklubb   Vålerenga Elite
25.11.2018 17:00 CC-Amfi Storhamar Elite   Sparta Sarp Elite
25.11.2018 17:00 Askerhallen Frisk Asker Elite   Manglerud Star Elite
25.11.2018 17:00 Stjernehallen Stjernen Elite   Lillehammer Elite
29.11.2018 18:00 DNB Arena Stavanger Ishockeyklubb   Frisk Asker Elite
29.11.2018 18:30 Kristins Hall Lillehammer Elite   Ringerike
29.11.2018 18:30 Furuset Forum Vålerenga Elite   Stjernen Elite
29.11.2018 18:30 Sparta Amfi Sparta Sarp Elite   Manglerud Star Elite
02.12.2018 17:00 Manglerud ishall Manglerud Star Elite   Storhamar Elite
02.12.2018 17:00 DNB Arena Stavanger Ishockeyklubb   Sparta Sarp Elite
02.12.2018 17:00 Stjernehallen Stjernen Elite   Frisk Asker Elite
02.12.2018 17:00 Sjongshallen Ringerike   Vålerenga Elite
04.12.2018 18:00 Manglerud ishall Manglerud Star Elite   Stavanger Ishockeyklubb
04.12.2018 18:30 CC-Amfi Storhamar Elite   Stjernen Elite
04.12.2018 18:30 Sparta Amfi Sparta Sarp Elite   Ringerike
04.12.2018 18:30 Askerhallen Frisk Asker Elite   Lillehammer Elite
06.12.2018 18:00 DNB Arena Stavanger Ishockeyklubb   Storhamar Elite
06.12.2018 18:30 Kristins Hall Lillehammer Elite   Vålerenga Elite
06.12.2018 18:30 Sjongshallen Ringerike   Frisk Asker Elite
06.12.2018 18:30 Stjernehallen Stjernen Elite   Sparta Sarp Elite
09.12.2018 17:00 Furuset Forum Vålerenga Elite   Frisk Asker Elite
09.12.2018 17:00 Kristins Hall Lillehammer Elite   Sparta Sarp Elite
09.12.2018 17:00 Sjongshallen Ringerike   Storhamar Elite
09.12.2018 17:00 Stjernehallen Stjernen Elite   Manglerud Star Elite
18.12.2018 18:00 DNB Arena Stavanger Ishockeyklubb   Stjernen Elite
18.12.2018 18:30 Manglerud ishall Manglerud Star Elite   Ringerike
18.12.2018 18:30 CC-Amfi Storhamar Elite   Lillehammer Elite
18.12.2018 18:30 Sparta Amfi Sparta Sarp Elite   Vålerenga Elite
20.12.2018 18:30 Askerhallen Frisk Asker Elite   Sparta Sarp Elite
20.12.2018 18:30 Furuset Forum Vålerenga Elite   Storhamar Elite
20.12.2018 18:30 Kristins Hall Lillehammer Elite   Manglerud Star Elite
20.12.2018 18:30 Sjongshallen Ringerike   Stavanger Ishockeyklubb
28.12.2018 18:00 DNB Arena Stavanger Ishockeyklubb   Lillehammer Elite
28.12.2018 18:30 Manglerud ishall Manglerud Star Elite   Vålerenga Elite
28.12.2018 18:30 Stjernehallen Stjernen Elite   Ringerike
28.12.2018 18:30 CC-Amfi Storhamar Elite   Frisk Asker Elite
30.12.2018 17:00 Kristins Hall Lillehammer Elite   Stjernen Elite
30.12.2018 17:00 Furuset Forum Vålerenga Elite   Stavanger Ishockeyklubb
30.12.2018 17:00 Askerhallen Frisk Asker Elite   Manglerud Star Elite
30.12.2018 17:00 Sparta Amfi Sparta Sarp Elite   Storhamar Elite
03.01.2019 18:30 Manglerud ishall Manglerud Star Elite   Sparta Sarp Elite
03.01.2019 18:30 Askerhallen Frisk Asker Elite   Stavanger Ishockeyklubb
03.01.2019 18:30 Stjernehallen Stjernen Elite   Vålerenga Elite
03.01.2019 18:30 Sjongshallen Ringerike   Lillehammer Elite
05.01.2019 16:00 Sparta Amfi Sparta Sarp Elite   Stavanger Ishockeyklubb
06.01.2019 17:00 Furuset Forum Vålerenga Elite   Ringerike
06.01.2019 17:00 Askerhallen Frisk Asker Elite   Stjernen Elite
06.01.2019 17:00 Manglerud ishall Manglerud Star Elite   Storhamar Elite
08.01.2019 18:00 DNB Arena Stavanger Ishockeyklubb   Manglerud Star Elite
08.01.2019 18:30 Kristins Hall Lillehammer Elite   Frisk Asker Elite
08.01.2019 18:30 Sjongshallen Ringerike   Sparta Sarp Elite
08.01.2019 18:30 Stjernehallen Stjernen Elite   Storhamar Elite
10.01.2019 18:30 CC-Amfi Storhamar Elite   Stavanger Ishockeyklubb
10.01.2019 18:30 Sparta Amfi Sparta Sarp Elite   Stjernen Elite
10.01.2019 18:30 Askerhallen Frisk Asker Elite   Ringerike
10.01.2019 18:30 Furuset Forum Vålerenga Elite   Lillehammer Elite
12.01.2019 16:00 Askerhallen Frisk Asker Elite   Vålerenga Elite
13.01.2019 17:00 Manglerud ishall Manglerud Star Elite   Stjernen Elite
13.01.2019 17:00 CC-Amfi Storhamar Elite   Ringerike
13.01.2019 17:00 Kristins Hall Lillehammer Elite   Sparta Sarp Elite
17.01.2019 18:30 Stjernehallen Stjernen Elite   Stavanger Ishockeyklubb
17.01.2019 18:30 Sjongshallen Ringerike   Manglerud Star Elite
17.01.2019 18:30 Kristins Hall Lillehammer Elite   Storhamar Elite
17.01.2019 18:30 Furuset Forum Vålerenga Elite   Sparta Sarp Elite
19.01.2019 15:00 DNB Arena Stavanger Ishockeyklubb   Ringerike
19.01.2019 16:00 Sparta Amfi Sparta Sarp Elite   Frisk Asker Elite
20.01.2019 17:00 CC-Amfi Storhamar Elite   Vålerenga Elite
20.01.2019 17:00 Manglerud ishall Manglerud Star Elite   Lillehammer Elite
24.01.2019 18:30 Sjongshallen Ringerike   Stjernen Elite
24.01.2019 18:30 Kristins Hall Lillehammer Elite   Stavanger Ishockeyklubb
24.01.2019 18:30 Furuset Forum Vålerenga Elite   Manglerud Star Elite
24.01.2019 18:30 Askerhallen Frisk Asker Elite   Storhamar Elite
26.01.2019 16:00 DNB Arena Stavanger Ishockeyklubb   Vålerenga Elite
27.01.2019 17:00 CC-Amfi Storhamar Elite   Sparta Sarp Elite
27.01.2019 17:00 Manglerud ishall Manglerud Star Elite   Frisk Asker Elite
27.01.2019 17:00 Stjernehallen Stjernen Elite   Lillehammer Elite
29.01.2019 18:30 Kristins Hall Lillehammer Elite   Ringerike
29.01.2019 18:30 Furuset Forum Vålerenga Elite   Stjernen Elite
29.01.2019 18:30 Askerhallen Frisk Asker Elite   Stavanger Ishockeyklubb
29.01.2019 18:30 Sparta Amfi Sparta Sarp Elite   Manglerud Star Elite
31.01.2019 18:30 CC-Amfi Storhamar Elite   Manglerud Star Elite
31.01.2019 18:30 Sparta Amfi Sparta Sarp Elite   Stavanger Ishockeyklubb
31.01.2019 18:30 Stjernehallen Stjernen Elite   Frisk Asker Elite
31.01.2019 18:30 Sjongshallen Ringerike   Vålerenga Elite
02.02.2019 16:00 Askerhallen Frisk Asker Elite   Lillehammer Elite
03.02.2019 17:00 Manglerud ishall Manglerud Star Elite   Stavanger Ishockeyklubb
03.02.2019 17:00 CC-Amfi Storhamar Elite   Stjernen Elite
03.02.2019 17:00 Sparta Amfi Sparta Sarp Elite   Ringerike
14.02.2019 18:00 DNB Arena Stavanger Ishockeyklubb   Storhamar Elite
14.02.2019 18:30 Kristins Hall Lillehammer Elite   Vålerenga Elite
14.02.2019 18:30 Sjongshallen Ringerike   Frisk Asker Elite
14.02.2019 18:30 Stjernehallen Stjernen Elite   Sparta Sarp Elite
16.02.2019 16:00 Furuset Forum Vålerenga Elite   Frisk Asker Elite
16.02.2019 16:00 Sparta Amfi Sparta Sarp Elite   Lillehammer Elite
17.02.2019 17:00 Sjongshallen Ringerike   Storhamar Elite
17.02.2019 17:00 Stjernehallen Stjernen Elite   Manglerud Star Elite
19.02.2019 18:00 DNB Arena Stavanger Ishockeyklubb   Stjernen Elite
19.02.2019 18:30 Manglerud ishall Manglerud Star Elite   Ringerike
19.02.2019 18:30 CC-Amfi Storhamar Elite   Lillehammer Elite
19.02.2019 18:30 Sparta Amfi Sparta Sarp Elite   Vålerenga Elite
21.02.2019 18:30 Askerhallen Frisk Asker Elite   Sparta Sarp Elite
21.02.2019 18:30 Furuset Forum Vålerenga Elite   Storhamar Elite
21.02.2019 18:30 Kristins Hall Lillehammer Elite   Manglerud Star Elite
21.02.2019 18:30 Sjongshallen Ringerike   Stavanger Ishockeyklubb
23.02.2019 16:00 DNB Arena Stavanger Ishockeyklubb   Lillehammer Elite
24.02.2019 17:00 Stjernehallen Stjernen Elite   Ringerike
24.02.2019 17:00 Manglerud ishall Manglerud Star Elite   Vålerenga Elite
24.02.2019 17:00 CC-Amfi Storhamar Elite   Frisk Asker Elite
28.02.2019 18:00 Furuset Forum Vålerenga Elite   Stavanger Ishockeyklubb
28.02.2019 18:30 Sparta Amfi Sparta Sarp Elite   Storhamar Elite
28.02.2019 18:30 Askerhallen Frisk Asker Elite   Manglerud Star Elite
28.02.2019 18:30 Kristins Hall Lillehammer Elite   Stjernen Elite
02.03.2019 16:00 DNB Arena Stavanger Ishockeyklubb   Frisk Asker Elite
03.03.2019 17:00 Sjongshallen Ringerike   Lillehammer Elite
03.03.2019 17:00 Stjernehallen Stjernen Elite   Vålerenga Elite
03.03.2019 17:00 Manglerud ishall Manglerud Star Elite   Sparta Sarp Elite
05.03.2019 19:00 CC-Amfi Storhamar Elite   Manglerud Star Elite
05.03.2019 19:00 Sparta Amfi Sparta Sarp Elite   Stavanger Ishockeyklubb
05.03.2019 19:00 Askerhallen Frisk Asker Elite   Stjernen Elite
05.03.2019 19:00 Furuset Forum Vålerenga Elite   Ringerike
Sist redigerttirsdag, 31 juli 2018 15:13
Frank Tverran

Ansvarlig redaktør og skribent