onsdag, 22 juli 2015 12:56

Leter etter rømt fange

Skrevet av
Helikopteret søkte over Kragstad og deler av byen Helikopteret søkte over Kragstad og deler av byen Foto: Frank Tverran

Politiet drev søk både fra bakken og fra helikopter da en varetekstfange greide å rømme onsdag ved lunchtider. SISTE: Er tatt.

jernring
Politiet kontrollerte trafikken ut av byen. Rømlingen fulgte med fra buskene? (Foto: Rasmus Lindberg)
Fangen rømte i forbindelse med en fremstilling på Ringerike sykehus. Mannene er i midten av 20-årene, mørk i huden og kraftig bygget. Han er 190cm høy og iført mørt t-skjorte og jeans. Har du sett denne personen, ring poitiet.

SISTE: Rømlingen ble tatt onsdag kveld takket være tips fra publikum. Han befant seg da fortsatt i området Hverven/sykehuset.

Sist redigert torsdag, 23 juli 2015 09:49

Andre saker å lese

Det danske kongeskipet og flere marinefartøy på vei inn Oslofjorden

08-09-2026 Nyheter NTB - avatar NTB

Det danske kongeskipet og flere marinefartøy på vei inn Oslofjorden

En rekke marinefartøy skal tirsdag seile i formasjon inn til Oslo i anledning kong Haralds gravferd.

Les mer i RingeriksAvisa

Eiendomsoverdragelser i Ringerike – sortert etter pris

07-09-2026 Eiendomsoverdragelser Frank Tverran - avatar Frank Tverran

Eiendomsoverdragelser i Ringerike – sortert etter pris

En leilighet i Benterudstranda 5 A topper den siste oversikten over eiendomsoverdragelser i Ringerike. Den ble solgt for 9 millioner kroner. Her er samtlige overdragelser, sortert etter pris:

Les mer i RingeriksAvisa

Trafikkomlegging i helger vil gi ekstra køer på E18 i Bærum

07-09-2026 Nyheter Frank Tverran - avatar Frank Tverran

Trafikkomlegging i helger vil gi ekstra køer på E18 i Bærum

E18-traseen skal igjen legges om på Ramstadsletta. Det gir tre helger med innsnevringer hvor det må forventes forsinkelser og kø på E18.

Les mer i RingeriksAvisa

Mari Kristoffersen vigslet til kateket i Hønefoss kirke

06-09-2026 Nyheter Frank Tverran - avatar Frank Tverran

Mari Kristoffersen vigslet til kateket i Hønefoss kirke

Søndag 6. september ble en merkedag for Mari Kristoffersen. Under en egen vigslingsgudstjeneste i Hønefoss kirke ble hun vigslet til kateket i Den norske kirke.

Les mer i RingeriksAvisa