fredag, 13 mai 2016 09:10

Dreamon med "Fuckin' With You" 13. mai!

Skrevet av
Ranger denne artikkelen
(0 Stemmer)

Endelig er det klart for oppfølgeren til "Like You Love Me"! Sommerens heteste track er uten tvil Dreamons neste singel "Fuckin' With You".

I vinter signerte Dreamon en internasjonal avtale med Sony Music og slapp "Like You Love Me" til svært positive tilbakemeldinger. Nå er ventetiden endelig over, og Dreamon slipper den etterlengtede oppfølgersingelen "Fuckin' With You" 13. mai. Den nye låten er mer up-tempo enn forløperen, men har fortsatt et typisk "Dreamon-sound". "Fuckin' With You" er som forløperen produsert av brasilianske Laudz og er med på å gi låten et internasjonalt preg som står i stil med Dreamons persona. Skru opp temperaturen med sommerens feteste banger!

Frank Tverran

Ansvarlig redaktør og skribent

Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Andre saker å lese

Ukrainske styrker rykker fram i sørøst

03-03-2026 Nyheter NTB - avatar NTB

Ukrainske styrker rykker fram i sørøst

Ukrainske styrker har gjenerobret ni landsbyer i Zaporizjzja-regionen siden januar og driver et pågående motangrep langs fronten i sørøst, sier generalstaben.

Les mer i RingeriksAvisa

Dramatikk da batteri ble overopphetet om bord på SAS-fly

03-03-2026 Nyheter NTB - avatar NTB

Dramatikk da batteri ble overopphetet om bord på SAS-fly

Det var dramatikk om bord da en powerbank gikk varm og begynte å ryke på et fly fra Oslo til Tromsø 15. februar. Flyet nødlandet på Værnes.

Les mer i RingeriksAvisa

God start på året for Kino-Norge

02-03-2026 Film NTB - avatar NTB

God start på året for Kino-Norge

Det ble solgt over 1,5 millioner kinobilletter i årets to første måneder. Det er en økning på 13 prosent sammenlignet med samme periode i fjor.

Les mer i RingeriksAvisa

Bankinnbrudd i Ørje – brukte trolig sprengstoff

02-03-2026 Nyheter NTB - avatar NTB

Bankinnbrudd i Ørje – brukte trolig sprengstoff

Det er store skader på lokalene til Marker Sparebank i Ørje etter et innbrudd natt til mandag. Politiet leter etter en grå bil i forbindelse med saken.

Les mer i RingeriksAvisa