søndag, 06 oktober 2024 08:12

Røyklukt i Valhallveien – ingen brann påvist

Skrevet av
Ranger denne artikkelen
(0 Stemmer)

I går kveld, kl. 20:16, rykket både brannvesenet og politiet ut til en leilighet i Valhallveien etter melding om røykutvikling.

Beboere i bygningen forsøkte å varsle naboene mens nødetatene var på vei. Brannvesenet var raskt på stedet og sendte inn mannskap for å undersøke situasjonen. Kort tid senere ankom også politiet.

Til tross for røyklukt i bygget, klarte nødetatene ikke å lokalisere noen brannkilde. Røyklukten avtok mens nødetatene var på stedet, og det ble konkludert med at det ikke var noen akutt fare. Nødetatene avsluttet innsatsen uten videre tiltak.

Frank Tverran

Ansvarlig redaktør og skribent

Andre saker å lese

Avgiftene på bensin og diesel reduseres fra 1. april

30-03-2026 Politikk NTB - avatar NTB

Avgiftene på bensin og diesel reduseres fra 1. april

Regjeringen følger opp stortingsvedtaket om reduserte avgifter på drivstoff, og fra 1. april vil alle satsene i veibruksavgiften på drivstoff settes til null.

Les mer i RingeriksAvisa

Sverige halverer matmomsen – påskefest for grensehandelen

29-03-2026 Politikk NTB - avatar NTB

Sverige halverer matmomsen – påskefest for grensehandelen

Fra før ligger Sveriges største vinmonopol og travleste bensinstasjon like ved norskegrensen. I påsken kommer enda en grunn for nordmenn til å krysse grensa.

Les mer i RingeriksAvisa

Eiendomsoverdragelser i uke 13 - 2026

28-03-2026 Eiendomsoverdragelser Frank Tverran - avatar Frank Tverran

Eiendomsoverdragelser i uke 13 - 2026

Her er den siste ukens eiendomsoverdragelser i Ringerike kommune.

Les mer i RingeriksAvisa

Måling: Frp landets soleklart største parti

27-03-2026 Politikk NTB - avatar NTB

Måling: Frp landets soleklart største parti

Frp tar et skritt fram, mens Ap og Høyre går tilbake på Altingets og ABC Nyheters ferske partimåling.

Les mer i RingeriksAvisa