onsdag, 04 mai 2016 14:50

Nei, du behøver ikke stå opp tidligere

Skrevet av
Ranger denne artikkelen
(0 Stemmer)
Her har det blitt krøll med tiden. Her har det blitt krøll med tiden.

Krøll på en eller annen server skrudde starten på samtlige gudstjenester til en time tidligere start. Men slkik er det altså ikke. Gudstjenestene i distriktet starter klokka 11.00 som vanlig. Vi dobbelsjekket på prostekontoret. Høymessen Kristihimmelfart blir i Ullerål kirke. Og den begynner klokka 11.00!

Sist redigert onsdag, 04 mai 2016 14:57
Frank Tverran

Ansvarlig redaktør og skribent

Mer i denne kategorien « Bil ønskes kjøpt Endelig seier »

Andre saker å lese

Ny partner inn i Advokatfirmaet Buttingsrud DA

25-02-2026 Blålys brann politi ulykker Frank Tverran - avatar Frank Tverran

Advokatfirmaet Buttingsrud DA på Hvervenmoen har fått ny deltaker. Ifølge registrerte endringer i Foretaksregisteret datert 24.02.2026 er Advokat Guro Trillhus tatt opp som partner i selskapet.

Les mer i RingeriksAvisa

Thorbjørn Jagland innlagt på sykehus

24-02-2026 Politikk Frank Tverran - avatar Frank Tverran

Thorbjørn Jagland innlagt på sykehus

Tidligere statsminister Thorbjørn Jagland ble for en uke siden innlagt på sykehus. Presset i forbindelse med Epstein-avsløringene kan ha blitt for stort. Du kan lese hele saken hos iNyheter

Les mer i RingeriksAvisa

Haukland sier hun tryglet kronprinsparet: – Ser dere ikke at han trenger hjelp?…

24-02-2026 Nyheter NTB - avatar NTB

Haukland sier hun tryglet kronprinsparet: – Ser dere ikke at han trenger hjelp?

Nora Haukland sier Marius Borg Høiby hadde det vanskelig i tiden etter at det ble slutt mellom dem. På et tidspunkt skal hun ha bønnfalt kronprinsparet om hjelp.

Les mer i RingeriksAvisa

Lydopptak av brølende Høiby spilt av i retten

24-02-2026 Nyheter NTB - avatar NTB

Lydopptak av brølende Høiby spilt av i retten

– Han slo meg så jeg falt i bakken, sa Nora Haukland om en angivelig voldsepisode med Marius Borg Høiby. Etterpå ble et gripende lydopptak spilt av i retten.

Les mer i RingeriksAvisa