Dopingtatte Therese Johaug fikk smurt inn leppene med anabole steorider. Det er slik at hun er pålagt å følge legens anvisninger. Dette er det en kontrakt på. Det man spør seg om, er jo hvilken selvstendig interesse en lege kan ha av å jukse på denne måten? Selv lekfolk kan jo lett google seg fram til at den tuben er fy,fy. Trofodermin er ikke akkurat noen Lipsyl, heller.
Andre saker å lese
Charlie Kirk – ung, omstridt retoriker på høyresiden

Charlie Kirk, som ble skutt og drept på et amerikansk universitet onsdag, var en veltalende talsperson for en yngre generasjon i Trumps ytre høyre-fløy i Det republikanske partiet.
Les mer i RingeriksAvisaFinanstilsynet gir millionbot til Deloitte for alvorlige feil og mangler

Ifølge Finanstilsynet har ikke revisjonsarbeidet i Deloitte, som er ett av Norges ledende revisjonsselskaper, vært godt nok.
Les mer i RingeriksAvisaInvestor vil ha Høyre-sjokk – peker på Svenneby som ny leder

Erna Solberg har hovedansvaret for valgnederlaget, sier investor og tidligere Høyre-velger Anders Onarheim. Han vil at Ola Svenneby skal ta over stafettpinnen.
Les mer i RingeriksAvisaStøre skal kontakte de andre partiene – vil ikke kommentere statsrådsspørsmål…

En trøtt, men glad statsminister møtte pressen tirsdag morgen etter mandagens valgseier. Han skal snakke med de andre partiene i tur og orden denne uka.
Les mer i RingeriksAvisa