tirsdag, 07 januar 2020 20:45

Ny leder for krisesenteret

Skrevet av
Ranger denne artikkelen
(0 Stemmer)
Ny leder for krisesenteret Arkivfoto: Frank Tverran

Lill Heidi Tinholt blir ny leder for Ringerike Krise- og kompetansesenter for vold i nære relasjoner. Hun starter 1. mars 2020.

Lang og variert erfaring

Lill Heidi kommer fra stillingen som seksjonsleder operativ fagtjeneste ved Sør Øst politidistrikt. Hun har lang og variert erfaring fra politiet, både fra operativ tjeneste og som leder.

Svært glade for å ha Lill Heidi på laget

- Vi er svært glade for å få en kapasitet som Lill Heidi inn som leder på krisesenteret. Hennes bakgrunn fra politiet har gitt henne mye erfaring med å jobbe med mennesker i kriser. Hun har gode kommunikative egenskaper, og vi er trygge på at hun vil videreføre driften av krisesenteret på en god måte, sier kommunalsjef for Helse og omsorg, Christine Myhre Bråten på Ringerike kommunes hjemmesider.

Frank Tverran

Ansvarlig redaktør og skribent

Andre saker å lese

Svenske funnet død i fjellet Nordland

13-07-2026 Blålys brann politi ulykker NTB - avatar NTB

En svensk statsborger som ble meldt savnet søndag kveld, er funnet død i et fjellområde i Hattfjelldal kommune i Nordland.

Les mer i RingeriksAvisa

Slik blir været på Ringerike de neste 10 dagene

13-07-2026 Nyheter Frank Tverran med AI-støtte - avatar Frank Tverran med AI-støtte

Slik blir været på Ringerike de neste 10 dagene

Ringerike går inn i flere dager med svært høye temperaturer. Det kan bli opptil 33 grader på det varmeste, før kjøligere luft og enkelte regnbyger ventes mot slutten av perioden.

Les mer i RingeriksAvisa

Solbakkens dom om VAR-trend i VM: – En fallitterklæring

13-07-2026 Sport NTB - avatar NTB

Solbakkens dom om VAR-trend i VM: – En fallitterklæring

Ståle Solbakken har ledet Norge til tidenes VM-innsats. Dagen etter kvartfinaletapet var de fleste spørsmålene om to dommeravgjørelser som bidro til å vippe kampen Englands vei.

Les mer i RingeriksAvisa

Flere steder på Østlandet kan få 34 grader

12-07-2026 Nyheter NTB - avatar NTB

Flere steder på Østlandet kan få 34 grader

En intens varme er varslet på store deler av Østlandet i uka som kommer. Et stort område får godt over 30 grader, ifølge meteorologene.

Les mer i RingeriksAvisa