Ved 14.30-tiden kom det melding om brann i en gressklipper på Borger Bad utenfor Hønefoss. Klipperen, som er av den typen du sitter på, hadde begynt å brenne under bruk og de som var der forsøkte å slukke. Først da Ringerike brannvesen kom til stedet, ble brannen slukket.
Andre saker å lese
«Superman» suste rett til topps

Den nye «Superman»-filmen fløy rett til topps på kinoene i premierehelgen.
Les mer i RingeriksAvisa«Trainspotting»-forfatteren tar for seg unge menn og kjærlighet i ny oppfølger…

Den skotske forfatteren Irvine Welsh avlegger i sin nye bok «Men in Love» karakterene fra «Trainspotting» et besøk når de leter etter kjærligheten.
Les mer i RingeriksAvisaI dag gikk første direktetog fra Oslo til Malmö på over 20 år
14-07-2025 Nyheter Frank Tverran

Mandag morgen gikk det første direktetoget fra Oslo til Malmö på mange år – men det skal bare gå i tre uker.
Les mer i RingeriksAvisaBitcoin overstiger 1,2 millioner kroner
14-07-2025 Blålys brann politi ulykker NTB
Verdens største kryptovaluta bitcoin overstiger 120.000 amerikanske dollar. Det vil si at en bitcoin tilsvarer omtrent 1,2 millioner kroner.
Les mer i RingeriksAvisa