– NRK har ønsket at dagens avtale skal endres på en måte som legger sterke begrensninger på vår øvrige kommersielle virksomhet. Jeg har ikke ønske om eller anledning til å legge ned resten av min virksomhet for å redde omdømmet til NRK, og vi ser oss derfor nødt til å avslutte samarbeidet, sier Sophie Elise i pressemeldingen.
Sophie Elise og Fetisha Williams har bestemt seg for å si opp sin podkastavtale med NRK, opplyser de to i en pressemelding.
Siste fra NTB
- Har du en av disse 7 plantene? Da kan hagen din bli en brannfelle
- Nå starter køkaoset på E18: – Kommer til å skape stor frustrasjon
- Tusenvis demonstrerte i Kyiv for å få tilbake sparket forsvarsminister
- Australske tenåringer bruker fortsatt sosiale medier – til tross for forbud
- Sju siktet for å selge vapes for å rekruttere ungdom til kriminalitet
Andre saker å lese
Utagerende hotellgjest havnet i arresten
01-08-2026 Blålys brann politi ulykker
Frank Tverran
En beruset og utagerende mann i 20-årene ble sent fredag kveld innbrakt til arresten etter bråk på Scandic Hønefoss i Kongens gate.
Les mer i RingeriksAvisaNå starter køkaoset på E18: – Kommer til å skape stor frustrasjon

1.august 2026. Arbeid med en sykkelbro ved Fornebu er ventet å skape store køer på E18 inn mot Oslo. Bilister bør velge en alternativ rute eller smøre seg med tålmodighet.
Les mer i RingeriksAvisaTusenvis demonstrerte i Kyiv for å få tilbake sparket forsvarsminister

Fredag tok nok en gang tusenvis av ukrainere til gatene i Kyiv for å kreve at en sparket forsvarsminister får jobben tilbake.
Les mer i RingeriksAvisaAustralske tenåringer bruker fortsatt sosiale medier – til tross for forbud

Mer enn åtte av ti australske tenåringer bruker fortsatt sosiale medier, til tross for 16-årsgrensen som er innført, viser undersøkelse.
Les mer i RingeriksAvisa