tirsdag, 21 mars 2023 07:34

Skarvhellen med nytt firma

Skrevet av
Ranger denne artikkelen
(0 Stemmer)

Ring Industriservice AS er registrert i Ringerike med en kapital på kr 30.000,-


Daglig leder og styreleder er John Eirik Skarvhellen.

Selskapets formål er oppgitt til:
Mekanisk service for industri og transportnæring, bygg og anlegg.
Reparasjoner, vedlikehold, platearbeid, montasje, bemanning. Anleggs-og entreprenørvirksomhet, håndverk- og industrivirksomhet, utleie av eiendom, maskiner og utstyr, transport av gods (innenlands), kjøp, salg og reparasjoner av maskiner, biler og varer (herunder import og eksport) og det som naturlig hører dertil. I tillegg kommer kjøp og salg av fast eiendom og øvrige investeringer i aksjer og andre selskaper.

Frank Tverran

Ansvarlig redaktør og skribent

Andre saker å lese

Tre kostbare sykler stjålet fra sportsforretning

30-10-2026 Blålys brann politi ulykker Frank Tverran - avatar Frank Tverran

Tre sykler til en verdi av mellom 50 000 og 90 000 kroner per stykk er stjålet fra sportsforretningen Kremmertorget i Hønefoss.

Les mer i RingeriksAvisa

Justisministeren bekymret for stort kryptotyveri

30-10-2026 Politikk NTB - avatar NTB

Justisministeren bekymret for stort kryptotyveri

Justis- og beredskapsminister Astri Aas-Hansen (Ap) er bekymret etter at verdens største kryptobørs Binance er utsatt for tidenes største kryptotyveri.

Les mer i RingeriksAvisa

Equinor: Gassfunn i Nordsjøen kan være dobbelt så stort som antatt

29-10-2026 Nyheter NTB - avatar NTB

Equinor: Gassfunn i Nordsjøen kan være dobbelt så stort som antatt

En ny avgrensningsbrønn i Afrodite-funnet nær Kvitebjørn-feltet viser at de utvinnbare gassvolumene kan være over dobbelt så store som tidligere anslått, ifølge Equinor.

Les mer i RingeriksAvisa

Financial Times endrer ikke artikkel om Støre og Stubbs Putin-samtale

28-10-2026 Politikk NTB - avatar NTB

Financial Times endrer ikke artikkel om Støre og Stubbs Putin-samtale

Statsminister Jonas Gahr Støre ba Financial Times rette en artikkel der avisas kilder sier at Vladimir Putin ga Støre og Finlands president en leksjon i russisk historie. Avisen sier nei.

Les mer i RingeriksAvisa