lørdag, 05 august 2023 08:26

Futuria omorganiserer

Skrevet av
Ranger denne artikkelen
(0 Stemmer)

Futuria AS består nå av Ann Kristin Støveren. De tidligere medarbeiderne Jan Tore Eger-Heed og Marianne Fure Tangen har blitt henholdsvis rådgiver/utvikler og senior designer i det nystartede Akari Hønefoss AS.


Akari Hønefoss AS har kontorer i HM49.

Ann Kristin Støveren fortsetter Futuria AS som før med fotografering og grafisk design, inntil videre i Botilrudveien.

Akari AS Hønefoss er registrert 1.6.23 med Simen Jahnsen Ljøterud som daglig leder og Rune Slåttland som styreleder. Akari har også avdelinger i Kongsberg, Notodden og Numedal.

Simen Jahnsen Ljøterud eier gjennom Emel Holding AS 92,8% av aksjene i Akari AS som igjen eier 100% av aksjene i Akari Hønefoss AS.

Frank Tverran

Ansvarlig redaktør og skribent

Andre saker å lese

10.000 europeiske hoteller krever erstatning fra Booking.com

04-08-2025 Nyheter NTB - avatar NTB

10.000 europeiske hoteller krever erstatning fra Booking.com

Flere enn 10 000 europeiske hoteller har slått seg sammen i et felles søksmål mot Booking.com for å kreve erstatning for tap etter bruk av «best-pris» klausuler.

Les mer i RingeriksAvisa

Kvinne savnet ved Tyrifjorden

04-08-2025 Blålys brann politi ulykker Frank Tverran - avatar Frank Tverran

Sent søndag kveld koordinerte politiet en redningsaksjon etter en savnet kvinne i 50-årene. Utgangspunktet var ved Røsholmstranda, hvor både dykkere og redningshelikopeter ble benyttet til søk.

Les mer i RingeriksAvisa

Satte opp strømgjerde mot turister

03-08-2025 Blålys brann politi ulykker NTB - avatar NTB

Sauebonden Anders Nilsen har nå satt opp strømgjerde rundt beiteområdene sine som vern mot turister: – Folk parkerte, teltet og dreit.

Les mer i RingeriksAvisa

Høye smittetall for flåttsykdom så langt i år – kan bli rekord for juli

03-08-2025 Nyheter Frank Tverran - avatar Frank Tverran

Høye smittetall for flåttsykdom så langt i år – kan bli rekord for juli

De foreløpige smittetallene for den flåttbårne sykdommen Lyme borreliose viser 82 tilfeller i juli. Det er det høyeste som er registrert.

Les mer i RingeriksAvisa