onsdag, 30 august 2023 07:54

Envatec AS med varmepumper

Skrevet av
Ranger denne artikkelen
(1 Stemme)

Envatec AS er registrert i Hole med en kapital på kr 100.000. Daglig leder er Geir Magnus Engelstad Bakken og styreleder er Kjell Arild Aaen.
Formål: lt innen vannbåren varme. Montere varmepumper, og ha service på disse. Montering av olje og gassfyring, samt service på disse. Service og montering av ekspansjon. Salg av oljekjeler, gasskjeler og varmepumper, samt servicerelaterte deler.

Frank Tverran

Ansvarlig redaktør og skribent

Andre saker å lese

Stadig mer forsikringssvindel, viser ny rapport

06-03-2026 Nyheter NTB - avatar NTB

Stadig mer forsikringssvindel, viser ny rapport

Forsikringsselskapene svindles som aldri før, og flest svindelforsøk er det med bilforsikring, viser ny rapport.

Les mer i RingeriksAvisa

Brann i seilbåt – mann og hund kom seg ut

06-03-2026 Blålys brann politi ulykker NTB - avatar NTB

Nødetatene rykket ut til en brann i en seilbåt ved fergeleiet på Brekstad i Ørland i Trøndelag natt til fredag.

Les mer i RingeriksAvisa

Folk vil ha empati fra mennesker, men KI-empati gjør det bedre på test

06-03-2026 Nyheter NTB - avatar NTB

Folk vil ha empati fra mennesker, men KI-empati gjør det bedre på test

Flere studier tyder på at ganske mange av oss er skeptiske til personlige råd fra KI-roboter. Samtidig viser blindtester at kunstig intelligens kan gi bra svar.

Les mer i RingeriksAvisa

Krematorium i evakuert etter røykutvikling

05-03-2026 Blålys brann politi ulykker NTB - avatar NTB

Fire personer ble onsdag tilsett av helsepersonell etter ukontrollert røykutvikling i en ovn på et krematorium i Stavanger. Alle framstår uskadet.

Les mer i RingeriksAvisa