Envatec AS er registrert i Hole med en kapital på kr 100.000. Daglig leder er Geir Magnus Engelstad Bakken og styreleder er Kjell Arild Aaen.
Formål: lt innen vannbåren varme. Montere varmepumper, og ha service på disse. Montering av olje og gassfyring, samt service på disse. Service og montering av ekspansjon. Salg av oljekjeler, gasskjeler og varmepumper, samt servicerelaterte deler.

Frank Tverran
Ansvarlig redaktør og skribent
Siste fra Frank Tverran
Andre saker å lese
Kvinne savnet ved Tyrifjorden
04-08-2025 Blålys brann politi ulykker Frank Tverran
Sent søndag kveld koordinerte politiet en redningsaksjon etter en savnet kvinne i 50-årene. Utgangspunktet var ved Røsholmstranda, hvor både dykkere og redningshelikopeter ble benyttet til søk.
Les mer i RingeriksAvisaSatte opp strømgjerde mot turister
03-08-2025 Blålys brann politi ulykker NTB
Sauebonden Anders Nilsen har nå satt opp strømgjerde rundt beiteområdene sine som vern mot turister: – Folk parkerte, teltet og dreit.
Les mer i RingeriksAvisaHøye smittetall for flåttsykdom så langt i år – kan bli rekord for juli
03-08-2025 Nyheter Frank Tverran

De foreløpige smittetallene for den flåttbårne sykdommen Lyme borreliose viser 82 tilfeller i juli. Det er det høyeste som er registrert.
Les mer i RingeriksAvisaOmsetning av eiendommer i Ringerike kommune i uke 31
02-08-2025 Eiendomsoverdragelser Frank Tverran

Her er den siste ukens eiendomsoverdragelser i Ringerike kommune.
Les mer i RingeriksAvisa