mandag, 11 mai 2015 14:08

Elektronikaduo til Kastellnatt

Skrevet av
Ranger denne artikkelen
(0 Stemmer)
Gorgon City Gorgon City

I dag slapp Christine på P3 nyheten om at Gorgon City er klare for Slottsfjellfestivalen og Kastellnatt. 

Duoen fra London består av produsentene Kye "Foamo" Gibbon og Matt "RackNRuin" Robson-Scott. De slapp sitt debutalbum Sirens i oktober i fjor og spilte for et smekk utsolgt Blå. Gutta nådde #4 i hjemlige England med låta "Ready For You Love" feat. MNEK, en låt som har over 30 millioner streams!

Det blir garantert god stemning når Gorgon City inntar Kastellnatt fredag 17 juli på P3Klubb- scenen.

Andre artister som også tar turen til Slottsfjell i år er blant andre Ellie Goulding, Angus & Julia Stone, Tove Lo, Seinabo Sey og Circa Waves.

Sist redigert mandag, 11 mai 2015 14:13
Frank Tverran

Ansvarlig redaktør og skribent

Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Andre saker å lese

Ukrainske styrker rykker fram i sørøst

03-03-2026 Nyheter NTB - avatar NTB

Ukrainske styrker rykker fram i sørøst

Ukrainske styrker har gjenerobret ni landsbyer i Zaporizjzja-regionen siden januar og driver et pågående motangrep langs fronten i sørøst, sier generalstaben.

Les mer i RingeriksAvisa

Dramatikk da batteri ble overopphetet om bord på SAS-fly

03-03-2026 Nyheter NTB - avatar NTB

Dramatikk da batteri ble overopphetet om bord på SAS-fly

Det var dramatikk om bord da en powerbank gikk varm og begynte å ryke på et fly fra Oslo til Tromsø 15. februar. Flyet nødlandet på Værnes.

Les mer i RingeriksAvisa

God start på året for Kino-Norge

02-03-2026 Film NTB - avatar NTB

God start på året for Kino-Norge

Det ble solgt over 1,5 millioner kinobilletter i årets to første måneder. Det er en økning på 13 prosent sammenlignet med samme periode i fjor.

Les mer i RingeriksAvisa

Bankinnbrudd i Ørje – brukte trolig sprengstoff

02-03-2026 Nyheter NTB - avatar NTB

Bankinnbrudd i Ørje – brukte trolig sprengstoff

Det er store skader på lokalene til Marker Sparebank i Ørje etter et innbrudd natt til mandag. Politiet leter etter en grå bil i forbindelse med saken.

Les mer i RingeriksAvisa