søndag, 20 oktober 2024 21:58

Kjedekollisjon på E16 etter elgpåkjørsel – trafikale problemer søndag kveld

Skrevet av
Ranger denne artikkelen
(0 Stemmer)

Søndag kveld klokken 20:38 rykket politiet ut til en kjedekollisjon på E16 ved Ådalsveien etter at en elg ble påkjørt.

Tre biler var involvert i ulykken, som oppsto da en bil traff elgen, og de påfølgende bilene kjørte inn i hverandre.

Politiet ankom raskt stedet og måtte håndtere betydelige trafikale problemer som følge av kollisjonen. Det var totalt fem personer involvert, men ifølge rapporter er det ingen personskader. Likevel meldes det at elgen dessverre døde i sammenstøtet.

Frank Tverran

Ansvarlig redaktør og skribent

Andre saker å lese

Subbet inn mange millioner på en helg

27-04-2026 Sport NTB - avatar NTB

Subbet inn mange millioner på en helg

Golfduoen Kristoffer Reitan og Kristoffer Ventura fortsatte storspillet på siste dag av parturneringen Classic of New Orleans. Det holdt til delt 2.-plass.

Les mer i RingeriksAvisa

Hørte du jordskjelvet?

26-04-2026 Nyheter NTB - avatar NTB

Hørte du jordskjelvet?

Søndag morgen hørte det ut som en stor lastebil startet opp i nærheten. Men det var noe helt annet! Vi hørte godt jordskjelvet i Hønefoss.

Les mer i RingeriksAvisa

Eiendomsoverdragelser i Ringerike - flere sterke salg mot slutten av april

25-04-2026 Eiendomsoverdragelser Frank Tverran - avatar Frank Tverran

Eiendomsoverdragelser i Ringerike - flere sterke salg mot slutten av april

Mot slutten av april er det registrert flere eiendomsoverdragelser i Ringerike. Den største handelen i denne perioden gjelder Sundgata 5 A, som ble solgt for over seks millioner kroner.

Les mer i RingeriksAvisa

Hønefoss-moské var planlagt angrepet

24-04-2026 Nyheter NTB - avatar NTB

Hønefoss-moské var planlagt angrepet

Under et fengslingsmøte innrømmer Djordje Wilms for første gang straffskyld for drapet på Tamima Nibras Juhar på Kampen i fjor.

Les mer i RingeriksAvisa