mandag, 24 april 2023 07:49

Mann falt fra tredje etasje

Skrevet av
Ranger denne artikkelen
(0 Stemmer)

En mann er alvorlig skadd etter å ha falt fra tredje etasje og ned på bakken i Østbyen i Trondheim natt til mandag.

Politiet fikk melding om hendelsen klokken 00.17.

Den skadde personen er kjørt til St. Olavs hospital med ambulanse. Politiet etterforsker saken, men så langt er det ikke noe som tyder på at det har skjedd noe kriminelt, skriver Trøndelag politidistrikt på Twitter.

Operasjonsleder Ole Petter Hollingen i Trøndelag politidistrikt sier til NTB at den skadde personen er en mann i 20-årene.

– Han var ikke bevisst da han ble kjørt fra stedet. Det var naboer som hadde oppdaget at han lå på bakken, sier operasjonlederen.

NTB

Andre saker å lese

Brann i seilbåt – mann og hund kom seg ut

06-03-2026 Blålys brann politi ulykker NTB - avatar NTB

Nødetatene rykket ut til en brann i en seilbåt ved fergeleiet på Brekstad i Ørland i Trøndelag natt til fredag.

Les mer i RingeriksAvisa

Folk vil ha empati fra mennesker, men KI-empati gjør det bedre på test

06-03-2026 Nyheter NTB - avatar NTB

Folk vil ha empati fra mennesker, men KI-empati gjør det bedre på test

Flere studier tyder på at ganske mange av oss er skeptiske til personlige råd fra KI-roboter. Samtidig viser blindtester at kunstig intelligens kan gi bra svar.

Les mer i RingeriksAvisa

Krematorium i evakuert etter røykutvikling

05-03-2026 Blålys brann politi ulykker NTB - avatar NTB

Fire personer ble onsdag tilsett av helsepersonell etter ukontrollert røykutvikling i en ovn på et krematorium i Stavanger. Alle framstår uskadet.

Les mer i RingeriksAvisa

Prostituert kvinne siktet for sex med mindreårig – gutt anmeldt for sexkjøp

05-03-2026 Nyheter NTB - avatar NTB

Prostituert kvinne siktet for sex med mindreårig – gutt anmeldt for sexkjøp

En kvinne i 50-årene er siktet for seksuell omgang med barn etter at hun skal ha solgt seksuelle tjenester til en tenåring under seksuell lavalder i Lillestrøm.

Les mer i RingeriksAvisa